Święta Bożego Narodzenia w Domu Pomocy Społecznej ,,Barka” w Janowie Lubelskim to czas, w którym pracownicy starają się tworzyć autentyczną świąteczną atmosferę swoim podopiecznym.

Miły, świąteczny wystrój jest również zasługą uczniów klas I-III z naszej szkoły. Tradycyjnie  tuż przed świętami Bożego Narodzenia, Mały Samorząd Uczniowski ogłasza wśród uczniów klas młodszych zbiórkę samodzielnie wykonanych świątecznych ozdób na choinkę, stroików oraz kartek świątecznych. Również w tym roku udało się zebrać pokaźną liczbę upominków. Przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami  dostarczyli mieszkańcom DPS te wszystkie piękne ozdoby. Nasze podarunki wywołały dużo radości i uśmiechu na twarzach mieszkańców. Dzieci złożyły świąteczne życzenia w imieniu dyrekcji, nauczycieli i uczniów naszej szkoły.

Opiekunowie MSU